+355(0)69 403 1484
Autostrada Tirane – Durres, Km 12
09:00 - 21:00
01

Fun

02

Food

03

Shopping

Mirësevini në
Citypark

Citypark i vendosur ne zemer te Shqiperise ne autostraden Tirane-Durres dhe i konceptuar si nje vend çlodhjeje dhe argetimi. I krijuar per t’i mbushur te gjithe me gezim, Citypark do te behet shume shpejt vendi juaj i preferuar, ku do te gjeni atmosferen miqesore qe mund t’ju kete munguar gjate.

Rreth nesh

Çfarë ofrojmë

Në Citypark bëhen bashkë argëtimi, ushqimi dhe shopping për gjithë familjen dhe miqtë. Një përvoje e bukur që të përfshin dhe të fton çdo herë të kthehesh. Citypark ofron mundësi të shkëlqyera për ushqim dhe pije.

Në pjesë të ndryshme të qëndrës, brenda dhe jashtë do te pozicionohen kafene dhe restorante, secila unike në llojin e vet. Pozicioni i Citypark u mundëson zyrave të bizneseve të vendosura përgjatë autostrates një mundësi të shkëlqyer për të pasur një takim apo drekë biznesi dhe relaksi.

Rreth nesh

Rreth Citypark

Çfarë ofrohet

Ofertat

Më tepër

Gastronomi

Më tepër

Kënd lojrash

Më tepër